GSM - 0 (541) 866 82 00

zedbilisim.com/WEB PROGRAMLAMA

Web Çözümlerimiz

WEB TASARIM&PROGRAMLAMA

Web tasarımı Günümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla web sitesi veya e-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir. Bilindiği gibi internet tüm dünyada kabul edilmiş etkin bir platformdur. Bu platformda firmaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri de, kendilerine uygun web tasarım çözümlerini tercih etmeleri ile olur.

Hayalinizdeki web sitesini sizin için kurmaya hazırız. Kurumsal imajınızı yansıtan, görselliği ve estetiği ön plana çıkaran web sitenizi gelin birlikte yapalım. Web tasarımı, programlama, alışveriş sitesi, flash dizayn, e-ticaret, logo tasarımı, ve web tasarım. 

 Google Ceo Hizmeti

 Arama motorlarında sitenizin ilk sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla verilen hizmettir.

 Google Reklamları (Sponsor Bağlantılar)

 Google reklam sponsor bağlantıları Web siteniz hazır. Peki insanların sitenizden haberi var mı? Sitenizi birkaç saat içinde pek çok sitede duyurmak ister misiniz? Hedef Kitleniz için bulunabilir olup rakiplerinizin önüne geçmek için tek yapmanız gereken kelimelerinizi seçmek!

...
Barkod Çeşitleri

Bugün dünyada yaygın olarak kullanılan başlıca barkod alfabeleri Code39, Code128, EAN13, EAN8, UPC, ITF'tir.

Bunlardan ITF, EAN ve UPC barkod alfabeleri sadece rakamları içermektedir. Code 39 ve Code 128 ise rakamları, harfleri ve özel işaretleri göstermek için kullanılır.

...
EAN-13

13 Basamaklı Ticari Ürün Numarası
 

zed

...